Co si dát něco jiného?


Během léta se spousta lidí odváže, a dělají věci, které během roku nevyhledávají. Mezi ně patří třeba kouření vodní dýmky. Lehnout si k vodě nebo třeba doma na terase a dát si s přáteli vodní dýmku může být velice příjemně strávený čas. Horké počasí a dlouhé dny přímo vybízí k tomu, abyste dělali věci jinak. Pokud vodní dýmku neznáte a budete ji mít poprvé, je potřeba si nakoupit všechno co je k tomu potřeba.

muž dýmka

Vodní dýmka se skládá z několika částí. Tou hlavní je váza, co které se lije voda. Ve váze je umístěné tělo dýmky, ze kterého vede hadice. Pomocí hadice můžete kouřit velice dobrý tabák, který si můžete, stejně jako samotné dýmky, vybrat u nás. Aby vám dýmka fungovala správně, budete potřebovat tabák. Jestli nemáte zkušenosti s vodní dýmkou, bude vás zajímat, kde sehnat nejlepší tabák do vodní dýmky, aby vám dýmka chutnala. U nás najdete velký výběr tabáků, a to od klasických příchutí až po ledové varianty plné ovoce.

vodní dýmka

Vodní dýmka je lehčí než klasické cigarety, a právě proto si ji dává tolik lidí, kteří běžně nekouří. Vodní dýmka by měla být méně škodlivá, takže se jí rozhodně nemusíte bát. Vyberte si z velkého množství tabáků, a vždycky si dávejte pozor na to, abyste kupovali speciální tabák do vodní dýmky. Musí být vlhčený, jiný tabák nebude v dýmce fungovat.

Nezapomeňte si ani koupit uhlíky, které se prodávají ve dvou variantách – uhlíky které se zapálí rychle a nebo kokosové kostky. Když už máte dýmku kompletní a máte připravený tabák, můžete si dýmku připravit. Jestli máte v plánu se o ni dělit třeba s přáteli, určitě si pořiďte i náústky, díky kterým bude kouření dýmky z jedné hadice hygieničtější. Dýmka střední velikosti vydrží zhruba půl hodiny až hodinu, takže vás čeká poměrně dostatečně dlouhá doba k tomu, abyste si mohli vychutnat tabák trochu jinak než v cigaretách.