Co si zapamatovat při stěhování do zahraničí


Čas – jednou z nejčastěji vyslovovaných vět v současné době je: „nemám čas“. Lidé se neustále za něčím ženou a mnohdy si neuvědomují, že si tím zkracují život. Neustálá spěch a shon je druh stresu, který přechází do chronické podoby, a jeho nebezpečí je skryté, a to zejména v podobě adrenální únavy a vyčerpání magnézia z organismu. Vyhněte se tomuto nebezpečí a dopřejte si klid a pohodu i při stěhování – objednávejte stěhovací služby v předstihu minimálně měsíčním, nejlépe v šestitýdenním. Budete tak mít dostatek času na veškeré přípravy. Paradoxně vás nejvíce unaví administrativa a kontakt s úředníky, pamatujte na to!

jízda po dálnici

Spolehliví stěhováci – nejvíce klidu vám při stěhování dopřeje společnost s mnoha zkušenostmi, dobrými referencemi a osobním přístupem ke každé zakázce. Jestliže se máte o koho opřít, budete se moci soustředit na to podstatné, a to je zejména psychologie stěhovacího procesu. Zatímco se budou stěhováci starat o vaše materiální zabezpečení, vy musíte vyřídit nájemní smlouvy, formality spojené s prodejem bytu či domu, dodávku energií a uzavření dalších vztahů a závazků, které máte v České republice, a které vám budou nově vznikat v zahraničí.

stěhování do zahraničí

S čím vším mohou stěhováci pomáhatmrkněte na naše služby https://www.zahranicnistehovani.cz/sluzby/ – toto by vám poradil každý stěhovák, abyste měli přehled o tom, co vám vlastně nabízí. Je dobré vědět předem, že můžete využít i stěhování na klíč, kdy se firma postará o demontáž nábytku (je-li nutná), o zabalení vašich osobních věcí, domácích spotřebičů, svítidel i pokojových rostlin, a i o přestěhování neobvyklých břemen, jako jsou dílenské stroje, trezory, velké hudební nástroje, akvária, a dokonce i domácí či hospodářská zvířata. Ano, stěhováci mohou stěhovat i vaše kočky, psy, králíky, slepice, ovečky, zkrátka mazlíčky, na kterých vám záleží nejvíc, a chcete, aby stěhování přečkaly bez úhony.