O čem sníte?


Tiny house je nádherný menší domeček, ve kterém by si přál žít snad každý. Takový domeček, který se dá koupit u každé firmy, která je prodává už hotové a vyrábí na zakázku, to dneska není složité. Ale většina zákazníků chce tiny house podle svých představ. A co si budeme povídat, opravdu dneska není jednoduché najít firmu, která by zákazníkovi přesně přání splnila. Ale o jedné vím, a to vás možná potěší docela dost.

s

Není firma jako firma

Není od věci si udělat takový „průzkum“ a podívat se na internet, kde už dneska najdete plno firem, které se prodejem tiny house zabývají. Ale dneska bych vám ráda alespoň trochu představila firmu timivtiny.cz, protože by to někomu mohlo pomoct, pokud se třeba po tiny house poohlíží. I já mám s touhle firmou zkušenosti a nemůžu si absolutně stěžovat. Vždycky jsem totiž chtěla mít něco vlastního. A odjakživa jsem šetřivá, takže peníze spíše šetřím, než utrácím. Ale zase jsem doteď neušetřila zase až tak velkou částku, abych si klasický dům mohla dovolit. No, a tak jsem začala pátrat po levnější variantě a díky Bohu jsem ji našla. Tahle levnější varianta je stoprocentně tiny house. Je to i výhodnější, protože zaplatíte podstatně méně peněz než u klasického domu. No, a právě tahle firma se zabývá prodejem tiny house, a tak jsem si řekla, že je zkusím zkontaktovat, protože jejich stránky mi přišly fajn a měli i pozitivní hodnocení.

s

Co nabízejí?

V nabídce mají již hotové tiny house anebo vám je můžou vyrobit na zakázku podle vašeho přání. U těch již vyrobených mají teď docela dost velké slevy, a tak pokud toužíte po tiny house jako jsem předtím toužila já, rozhodně byste tuto příležitost měli chytit za pačesy a neměli byste promeškat velké slevy, které teď na jejich stránkách na jejich hotové tiny house dávají. Můžete si prohlédnout, co nabízí a potom je zkontaktovat ohledně koupě.