Estetika i zdraví


Stav našich zubů je naší vizitkou
Jak se staráte o svoje zuby? Věnujete jim dostatečnou péči? Používáte vhodné kartáčky, mezizubní kartáčky nebo zubní nit, a dbáte na to, abyste si vybírali kvalitní pasty? Pokud ne, a pokud nechodíte ani na dentální hygienu, nejspíš vás bude při příští návštěvě zubního lékaře čekat překvapení v podobě zubního kazu. Zubní kazy vznikají v místech, kde zůstaly bakterie. A ty zůstávají tam, kde lidé zuby čistí velice málo. Nejvíce kazů se tvoří právě v mezizubních prostorách.

zubní nástroje

Americký úsměv chce každý
Umět si vyčistit zuby opravdu moc peněz nestojí. Je to daleko lepší varianta než svoje zuby zanedbávat a potom se snažit škody napravit. Opravdu zanedbané zuby jsou natolik poškozené, že je nutné je vytrhat a nahradit umělými, což je bolestivá a drahá varianta. I proto je lepší si zuby pořádně čistit, protože se tak vyhnete nejčastějšímu problému se zuby – kazům. Na ně má samozřejmě vliv i genetika, ale pokud víte že vaše rodina má předpoklady pro vyšší kazivost zubů, je to pro vás varování před zanedbáváním péče.

dětský zubař

Pravidelné čištění a návštěvy dentální hygieny jsou nutností nejen u dospělých, ale i u dětí. K tomu byste měli absolvovat dvakrát ročně preventivní prohlídku. To je u mnoha lidí problém, protože nemají svého zubního lékaře. Mnoho ordinací zavřelo praxe, protože lékaři šli do důchodu, a nových příliš nepřibývá. Když už se někde nějaká nová ordinace otevře, většinou má do pár hodin plnou kapacitu. Jestli hledáte zubaře v Praze, který ošetřuje nejen dospělé ale i děti, jste u nás správně. Prohlédněte si náš web a náš tým https://doctordent.cz/tym/, a zaregistrujte se v ordinaci, která vám poskytne komplexní péči o vaše zuby, a také vám zaručí empatický přístup.

Zavolejte si ještě dnes a přijďte na vstupní prohlídku. Příliš dlouho ale nečekejte, protože kapacity se plní rychle.