Kde sehnat psa


Mít psa je nejspíš normální i pro vás. Pokud už je ten váš za duhovým mostem, je možná čas najít si nového psího přítele. Psů je bohužel kvůli neuváženému chování některých lidí víc než dost, ale najít vhodného psa zrovna do vaší rodiny nemusí být tak úplně jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vybrat nového psa do rodiny může být pěkný oříšek, proto je potřeba si to pořádně promyslet a nenechat se unášet emocemi. Pes je závazek na mnoho let, a podle toho byste k jeho výběru měli přistupovat zodpovědně.

pes akita

Jakého vybrat?
Psa byste si měli vybrat podle finančních a časových možností. Je důležité do výběru promítnout i složení vaší rodiny. Jestli máte malé děti, bude nutné zohlednit i jejich věk. K nejmenším dětem je ideální například akita inu, která je známá pro svou milou, vyrovnanou a klidnou povahu. A právě díky tomu je ideální právě k malým dětem. Psů s vyrovnanou povahou je málo, a akita je skvělým společníkem nejen pro děti, ale i pro starší lidi. Nepotřebuje totiž spoustu pohybu jako jiná psí plemena stejné velikosti.

akita inu

Kde ho koupit?
Někteří lidé dávají přednost adopci psa z útulku, což je samozřejmě skvělá varianta, ale pokud máte děti, u psa z útulku nikdy nevíte, čím si prošel. Ideální je sehnat si z útulku štěně menšího plemene, ale to se poštěstí málokdy. Proto je lepší dávat přednost chovným stanicím.

Naše akita inu chovná stanice je to nejlepší místo, kde akitu můžete koupit. máme mnoho mezinárodních diplomů a certifikátů, které dokládají kvalitu našeho chovu. Na našem webu si můžete prohlédnout vždy aktuální nabídku štěňat, a my vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy http://www.tesin.cz/dotazy-obcanu/ ohledně tohoto skvělého psího plemene. Akita je v podstatě nenáročná a jistě vás dostane svou povahou i roztomilým vzhledem.
Vyhněte se lidem, kteří nabízí psy podezřele levně – většinou jde o množírny a psy bez PP.