Práce v taxi


Mnoho lidí se posuzuje automobil, aby se potom dostali z místa na místo. Já osobně si říkám, že kdybych neměla automobil, tak bych z toho byla opravdu hodně nešťastná. Vážně nevím, co bych dělala, kdybych nemohla řídit. Mě totiž v první řadě také velice baví řídit automobil. Proto také jsem chtěla vždycky dělat taxikářku. Bohužel, tohle mi ale nevyšlo, protože mému partnerovi se nelíbilo, že bych taxikáři byla také večer a tady si jednoznačně prý nemohu vybrat každý zaměstnavatel, který by mě zaměstnal jako taxikářku, tak požadoval, abych právě také pracovala večer, abych pracovala na směny.

taxi

A můj partner mě nechtěl pustit, že takhle nebudu pozdě večer řídit, protože bydlíme v Praze a partner měl strach, že se někde vybouráme anebo že povezu nějakého člověka, který bude zlý nebo agresivní, anebo který bude podnapilý. A všichni víme, že když je někdo podnapilý, tak také samozřejmě může být agresivní, protože jsem si řekla, že je nejlepší, když raději budu dělat něco jiného. Bohužel jsem nesehnala už nic, s čím bych mohla jezdit. Rozvážet nikdy mě nebavilo. Jednoduše jsem chtěla pracovat s lidmi a dělat taxikářku.

auto taxi

Nakonec to ale dopadlo tak, že vlastně rozvážím alespoň děti do školy a do školky a občas také partnera vyzvednul, ze zaměstnání partnera totiž pracuje i pozdě do nosu a na tuhle mi dovolil, abych pro ně někdy v noci přijela. No tohle je docela zajímavé, jenom aby třeba partner. Charlie, že bych někde v taxíku potkala nějakého muže, se kterým bych mu utekla? Tohle ale není vůbec pravda. Já na tohle nejsem svého partnera miluji a vůbec bych ho neopustila jenom kvůli tomu, že bych jezdila automobilem a dělala bych taxi. A máte už nějaké zkušenosti s taxi? Třeba jste také vlezli do taxíku, kde to třeba páchlo, nebo tam byla minimální hygiena? Mě se to stalo už jednou a řeknu vám, že je to velice nepříjemné.