Vysoké zábradlí


Pokud chystáte stavět dům anebo se chystáte pro nějakou velikou rekonstrukci, tak bych si vzala nějakého odborníka, který by mi všechno řekl, jak udržovat dům anebo byt opravdu bezpečný. A také byt opravdu v pořádku. Je totiž opravdu hodně způsobů, jak můžete třeba udělat dům anebo byt, aby třeba byl bezpečný. Já bych v první řadě dbala hlavně na zábradlí, a hlavně pokud máte balkon anebo více balkonů, tak bych hlavně dbala na zábradlí na balkon. Více informací o zábradlí na balkon se dozvíte na webové stránce kmdesign.cz. Najdete tam nejenom zábradlí na balkon, ale také například krásné zábradlí na terasu.

Každé zábradlí musí být bezpečné.

Terasová zábradlí se mi také líbí a tohle už u nás na zahradě máme. My máme dvě terasy a na každé terase máme také terasové zábradlí. Já si totiž absolutně nedokáži představit, kdyby mi tam třeba někdo spadl. Ta terasa je vysoká metr a půl a vím, že i z takovéto malé výšky se člověk může zabít anebo pořádně zranit. Může se zlomit obě nohy nebo obě ruce a potom bude nebezpečí a neštěstí na světě, takže u nás zábradlí na balkon byla volba opravdu číslo jedna. Chtěli jsme nějaké věci. I když odborníci doporučovali nízké, že to stačí, ale my kvůli dětem a také kvůli naší kočce chceme alespoň o půl metru vyšší zábradlí.

Nezapomeňte na pěkné zábradlí.

Chceme, aby to mělo sto osmdesát centimetrů. Přesně takhle je vysoký můj partner a já chci, aby to takhle bylo a je mi úplně jedno, že se na mi někdo bude smát, že máme vysoké zábradlí na balkon. Já to mám hlavně pro svou bezpečnost. Třeba časem, až děti vyrostou. Tak to třeba zkrátíme o ten metr, ale v dnešní době zatím chci opravdu vysoké. My bydlíme ve třetím patře, a tak nechci, aby se stala potom nějaká nehoda. Navíc my máme velikou terasu i balkon a občas tam pořádáme různé alkoholické dýchánky. A myslím si, že někdo opilý by z nějakého nízkého balkonu mohl ihned rychle přepadnout.