Proč mít Apple watch?


Chytré hodinky jsou v podstatě digitální hodinky, které lze propojit s telefonem, a které vám přináší spoustu užitečných funkcí, jenž vám mohou výrazně usnadnit život. Příchod Apple Watch na trh byla velká událost, podobně jako když představovali svůj první iPhone. Do té doby byly i chytré hodinky v plenkách, a pořádně fungovaly jen fitness náramky, které uměly maximálně ukazovat čas a počítat kroky či kalorie. A toho se právě Apple chytil. Chtěli přijít s něčím novým, co uživatelům iPhonů umožní svůj telefon ovládat, aniž byste ho měli v ruce. Revoluce? Ano.

černé hodinky

První chytré hodinky od Applu toho uměly mnohem víc než fitness náramky. Dokázaly zobrazovat notifikace, takže když vám někdo volal a neměli jste telefon v ruce, hodinky vás na to upozornily. A to není všechno, pokud jste měli telefon v dosahu, dokonce jste pomocí hodinek mohli telefonovat. A to už byl pořádný důvod, proč si je pořídit. Hodinky se prodávaly ve dvou základních velikostech a lišily se svými funkcemi. A na to, co všechno uměly, nebyla cena překvapivě nijak vysoká.

hodinky apple

Každý rok Apple přináší novinky ze světa telefonů, tabletů, počítačů a i hodinek a vydává nové modely. Hodinky jsou nyní i v dalších rozměrech a můžete si koupit i odolnější verzi. Základní modely mají silikonový řemínek, který ale mnoha lidem nevyhovuje, protože se pod ním pokožka hodně potí. V krabičce s hodinkami najdete základní silikonový řemínek v barvě hodinek, který můžete vyměnit za jiný.

Nevyhovuje vám?
Koupili jste si svoje vysněné hodinky, ale řemínek vám nevyhovuje? Kupte si řemínek Apple watch https://www.ipouzdro.cz/apple-watch/
, který bude odpovídat tomu, co od něj chcete. Nejde jen o design, ale i o funkčnost. Vybrat si můžete kovový, látkový nebo kožený řemínek. Prodávají se dokonce i řemínky s potiskem, takže si rozhodně každý přijde na své, a může si vybrat takové řemínky, které mu budou vyhovovat na 100 %.